Przejdź do głównej zawartości
WNE UW
Polski (pl)
English (en)
Polski (pl)
Nie jesteś zalogowany(a) (
Zaloguj się
)
KURSY ON-LINE - ZIMA 2021 PL
Strona główna
Kursy
KURSY ON-LINE - ZIMA 2021 PL
Kategorie kursów:
KURSY ON-LINE LATO 2023/2024 PL
ONLINE COURSES SUMMER 2023/2024 EN
KURSY ON-LINE ZIMA 2023/2024 PL
ONLINE COURSES WINTER 2023/2024 EN
KURSY ON-LINE - LATO 2022/2023 PL
ONLINE COURSES SUMMER 2022/2023 EN
KURSY ON-LINE ZIMA 2022/2023 PL
ONLINE COURSES WINTER 2022/2023 EN
KURSY ON-LINE - LATO 2021/2022 PL
ONLINE COURSES SUMMER 2021/2022 EN
ONLINE COURSES WINTER 2021 EN
KURSY ON-LINE - ZIMA 2021 PL
SESJA EGZAMINACYJNA - SEMESTR ZIMA 2021/2022
EXAMINATION SESSION - WINTER 2021/2022
KURSY ON-LINE NA OKRES KWARANTANNY - LATO 2020/2021 PL
ONLINE COURSES FOR THE QUARANTINE PERIOD - SUMMER 2020/2021 EN
SESJA EGZAMINACYJNA - SEMESTR LATO 2020/2021
SESJA EGZAMINACYJNA - SEMESTR ZIMA 2020/2021
KURSY ON-LINE NA OKRES KWARANTANNY PL - ZIMA 2020
ONLINE COURSES FOR THE QUARANTINE PERIOD - WINTER 2020 EN
STUDIA PODYPLOMOWE
STUDIA PODYPLOMOWE / Excel i VBA - studia podyplomowe WNE
STUDIA PODYPLOMOWE / SQL i BI - studia podyplomowe WNE
Ekonomiczna analiza danych
Ekonomiczna analiza danych / WK i WW
Ekonomiczna analiza danych / OGUN
INNE KURSY
INNE KURSY / MIKROEKONOMIA
INNE KURSY / MIKROEKONOMIA / Studia licencjackie
INNE KURSY / MIKROEKONOMIA / Studia magisterskie
INNE KURSY / EKONOMIA EKSPERYMNETALNA
INNE KURSY / TEORIA GIER I ORGANIZACJA RYNKU
INNE KURSY / SEMINARIA MAGISTRSKIE I LICENCJACKIE
INNE KURSY / INNE
INNE KURSY / R-CRAN
INNE KURSY / MAKROEKONOMIA
INNE KURSY / KURSY UW
INNE KURSY / KURSY UW / Kursy WF UW
INNE KURSY / GRUPY ROBOCZE GRANTY I BADANIA
INNE KURSY / GRUPY ROBOCZE GRANTY I BADANIA / BADANIA
INNE KURSY / GRUPY ROBOCZE GRANTY I BADANIA / BADANIA / Wyspy
INNE KURSY / GRUPY ROBOCZE GRANTY I BADANIA / BADANIA / Wyspy / COME
INNE KURSY / GRUPY ROBOCZE GRANTY I BADANIA / PROJEKTY
INNE KURSY / NIE TYLKO EKONOMIA
INNE KURSY / WSPÓŁPRACA Z INNYMI UCZELNIAMI
INNE KURSY / SEMINARIA NAUKOWE
INNE KURSY / SESJA I SEMESTR LETNI 2019/2020
INNE KURSY / SESJA I SEMESTR LETNI 2019/2020 / KURSY ON-LINE NA OKRES KWARANTANNY PL
INNE KURSY / SESJA I SEMESTR LETNI 2019/2020 / ONLINE COURSES FOR THE QUARANTINE PERIOD EN
INNE KURSY / SESJA I SEMESTR LETNI 2019/2020 / SESJA / SESSION [kursy egzaminacyjne / examination courses]
INNE KURSY / TK_kursy_new
Przeszukaj kursy
Wykonaj
«
Wstecz
1
2
3
4
5
6
(bieżący)
7
8
9
»
Dalej
2400-PP1AMI / Analiza matematyczna I / Aleksander Pawlewicz / wt. czw. 11:30-13:00 ćw. Gr.122
2400-PP1AMI / Analiza matematyczna I / Aleksander Pawlewicz / wt. czw. 09:45-11:15 ćw. Gr.121
2400-M1FiRSFACCA / Standardy sprawozdawczości finansowej (ACCA) / Agnieszka Tłaczała / REPETYTORIUM Egzamin poprawkowy
2400-PP3SL222 / Ekonomia i Finanse Behawioralne / Karolina Safarzyńska / śr. 11:30-13:00 Sem. Lic.
2400-PP2MI3 / Mikroekonomia III / Olga Kiuila / śr. 15:00-16:30 Kon. Gr.204
2400-PP2MI3 / Mikroekonomia III / Olga Kiuila / śr. 11:30-13:00 Kon. Gr.221
2400-PP2MI3 / Mikroekonomia III / Olga Kiuila / śr. 09:45-11:15 Kon. Gr.207
2400-PP2MI3 / Mikroekonomia III / Olga Kiuila / śr. 08:00-09:30 Kon. Gr.205
2400-M1PPZMAK / Zaawansowana makroekonomia / Andrzej Cieślik, Grzegorz Wesołowski, Leszek Wincenciak / śr, pt. 16:45:-18:15 Wyk. Gr.1
2400-PPMG078 / Zastosowanie metody badań ilościowych w ekonomii / Jerzy Mycielski / Seminarium Magisterskie
2400-M2IiEMRF / Modelowanie rynków finansowych / dr hab. Jerzy Mycielski / Kon. Gr: 103, 104, 105
2400-PP1WDE / Wstęp do ekonomii / Łukasz Hardt / śr. 16:45-18:15 Wyk. Gr.2
2400-PP1HE / Historia Myśli Ekonomicznej / Łukasz Hardt / pn. 15:00-18:15 Kon Gr.6
2400-ZEWW800(ACCA) / Finanse przedsiębiorstwa (ACCA) / Dominika Gadowska-Dos Santos / śr. 09:45-11:15 Kon.
2400-PP2FI1ACCA / Finanse I (ACCA) / Dominika Gadowska-Dos Santos / wt. 11:30-13:00 Wykład Gr.1
2400-ZEWW318 / Probabilistyczne i deterministyczne modele optymalizacji decyzji ( ścieżka SAS) / Karolina Kuligowska, Anna Lewczuk / Kon. Gr.1 08:00-09:30
2400-PP2RP / Anna Janicka, Maciej Wiśniewolski / Wyk. Wt. Gr.1 13:15-14:45, Gr.2 16:45-18:15
2400-PP2MA2 / Makroekonomia II / dr hab. Joanna Siwińska-Gorzelak, prof. ucz., dr Dagmara Mycielska
2400-ZEWW825 / Wprowadzenie do programowania w języku Python / Kristóf Gyódi / wt. 09:45-11:15 Kon. Gr.2
2400-PP3EKO / Ekonometria / Kateryna Zabarina / czw. 11:15-10:00 Ćw. Gr.303
«
Wstecz
1
2
3
4
5
6
(bieżący)
7
8
9
»
Dalej